شرکت تجهیزات پزشکی آفرمد

تنها نماینده رسمی اکیونیک در ایران

دارای نامه نمایندگی به همراه مهر معتبر

دستگاه‌های بادی آنالایزر اکیونیک تولید شده توسط کمپانی Selvas Healthcare کره جنوبی می‌باشد که از پیشرفته ترین بادی‌آنالایزر‌های حال حاضر در جهان می‌باشند.


این دستگاه‌ها قابلیت آنالیز بدن انسان را به صورت فول‌بادی و بخش‌بخش دارد. همچنین آنالیز اختصاصی کودکان را به همراه نمودار رشد ارائه می‌دهد.

این دستگاه ها که دارای تاییدیه‌های CE و FDA است، با به کار گیری روش‌های نوین تکنولوژی BIA نتایج دقیق‌تری را در مدت زمان اندک ارائه می‌دهد.

شرکت آفرمد از سال 2023 به عنوان تنها نماینده رسمی و قانونی اَکیونیک در ایران فعالیت می‌نماید.

یکی از مهم‌ترین موارد در خرید هر تجهیزات‌پزشکی، انجام خدمات پس از فروش با استفاده از پروتکل‌های استاندارد و لوازم یدکی اورجینال است که تنها در اختیار نمایندگی های رسمی هر محصول قرار دارد.

در هنگام خرید محصولات اَکیونیک حتما از فروشنده اصل نامه رسمی نمایندگی در چهار صفحه همراه با مهر کمپانی سازنده، سفارت کره جنوبی و جمهوری اسلامی ایران را بخواهید!

قسمتی از نامه رسمی نمایندگی آفرمد

ممهور با مهر کمپانی سازنده، سفارت کره جنوبی و جمهوری اسلامی ایران

ACCUNIQ

=

Accurate + Unique

کمپانی بین المللی SELVAS Healthcare (که قبلا با نام Jawon شناخته می‌شد) در سال 1993 در کره جنوبی تاسیس شده است. بادی آنالایزرهای اَکیونیک توسط این کمپانی که پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های موجود را برای ارائه نتایج دقیق و قابل اعتماد ترکیب می‌کند، تولید می‌شوند.
این کمپانی حاصل ادغام دو کمپانی دیگر به نام های Jawon و HIMS International در سال 2016 می‌باشد. کمپانی Jawon در گذشته دستگاه‌های بادی‌آنالایزر با برند ioi و X-Contact را به بازار جهانی عرضه کرده است و هم اکنون جدید‌ترین ورژن دستگاه‌های خود را با نام اَکیونیک به بازار جهانی عرضه می‌کند.

ABUNDANT Selvas Healthcare
DIVERSE Selvas Healthcare

فلسفه نام SELVAS:

نام SELVAS الهام گرفته از جنگل‌های بارانی آمازون در آمریکای جنوبی است. به دلیل بارش شدید و متراکم باران، سراسر آن پوشیده از درختان نخل 70 متری، همراه با برگ‌های غول پیکر 10 متری است!

SELVAS نماد طیف وسیعی از خدمات و تجربه‌های تازه است، درست مثل شوق زیستن در جنگل‌های بارانی.

VITALITY Selvas Healthcare

این کمپانی با الهام گرفتن از این فلسفه، چالش های گوناگونی را برای رسیدن به موفقیت می‌پیماید که این مسیر رشد و شکوفایی را با رنگ زندگی بخش سـبـــز نمایش می‌دهد.